Psychiatr do zdravotnického zařízení RIAPS - krizové centrum

Centrum sociálních služeb Praha

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

VŠ vzdělání, všeobecné lékařství

Atestace z psychiatrie (případně těsně před atestační zkouškou)

Zájem o krizovou intervenci a psychoterapii

Spolehlivost a vstřícný přístup ke klientům

Pracovní náplň:

Zajišťuje vstupní konzultace nových klientů

Provádí krizovou intervenci, psychiatrická vyšetření a psychoterapeutické konzultace

Podílí se na práci přijímacího a lůžkového oddělení

Nabízíme:

Zajímavé platové ohodnocení

Práci v přátelském kolektivu

6 týdnů dovolené

Stravenky

Finanční podpora dalšího vzdělávání

Studijní volno

Sick days

Místo výkonu práce: Krizové centrum RIAPS, Chelčického 39, Praha 3

Praconí úvazek: 0,4 - 1,0 doba neurčitá

Nástup: ihned, po dohodě

Své žádosti s motivačním listem a strukturovaným životopisem zasílejte do 31.7.2017.

Uchazeči, kteří nesplní dané požadavky, nebudou zařazeni do výběrového řízení.

CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.

Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3110186  Dátum zverejnenia: 22.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.