Výrobno technický pracovník

CENTRUM SERVIS s.r.o.

Miesto práce
Zigmundíkova 32, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
09.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
550-1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava,miešanie, váženie a kontrola farieb, brúsenie AL rámov - výroba a príprava sieťotlačových šablón - expedícia balíkov - výkladka tovaru - rozvoz tovaru - pomocné práce vo firme...

malá rodinná firma - práca v priateľskom kolektíve, príjemné prostredie, rozmanitosť a rozloženie práce, pracovný odev a ochranné pomôcky, pracovná doba, stravné lístky, odmeny, stabilné zamestnanie, plat vždy na čas, ....

skúšobná doba, po ukončení skúšobnej doby platový rast,nefajčiar výhoda,hľadáme dôveryhdoného človeka ktorý bude s firmou žiť a bude prínosom nie iba zamestnancom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technická práca, polygrafia, služby, výroba,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

chuť pracovať a učiť sa nové veci, technická zručnost, samostatnosť, iniciatíva, samoštúdium, spoľahlivosť, trpezlivosť pri práci, dôraz na kvalitu, komunikatívnosť, komunikácia so zákázníkmi, práca s PC, hľadáme človeka ktorý bude s firmou žiť a bude prínosom nie iba zamestnancom, nefajčiar výhoda,

Obchodná firma pre sieťotlač a tampoprintovú tlač, ktorá sa zaoberá predajom farieb pre sieťotlač, tampoprintovú tlač, textilnú a digitálnu tlač. Zabezpečujeme miešanie farieb, výrobu sieťotlačových šablón, organizujeme školenia a semináre v oblasti sieťotlače, tampotlače, chémie a potrebnej techniky. Ponúkame servis a profesionálne poradenstvo a tiež realizujeme predaj tlačiarenskej techniky a zariadení...

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2393296  Dátum zverejnenia: 2.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550-1100