Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Lekár - psychiater so špecializáciou v liečbe závislostí / lekár - psychiater / lekár bez špecializácie so záujmom o liečbu závislostí

Centrum pre liečbu drogových závislostí Banská Bystrica

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP alebo po dohode
2 100 - 4 500 EUR/mesiac2 100 - 4 500 EUR/mesiac náborový príspevok v sume 6 000,- EUR Výška mzdy sa odvíja v závislosti od rokov praxe výkonu zdravotníckeho povolania + prislúchajúce príplatky. Mzda lekára bez špecializácie od 2 100 €/mesiac. Mzda lekára so špecializáciou v príslušnom odbore od 3 200 €/mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva odborné lekárske práce na oddelení alebo ambulancii
• vedie predpísanú lekársku dokumentáciu
• zabezpečuje komplexnú lekársku starostlivosť
• pri poskytovaní starostlivosti spolupracuje s celým tímom
• podľa možností participuje na jednotlivých zložkách liečebného programu

stabilné zamestnanie
podpora pri zvyšovaní odbornej kvalifikácie
5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
príspevok na rekreáciu
odmeny
náborový príspevok v sume 6 000,- EUR
účasť na odborných seminároch, konferenciách a pod

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychiatria

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k pacientom
- pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
- príjemné vystupovanie, trpezlivosť, asertivita
- ochota a chuť vzdelávať sa
- spoľahlivosť, korektnosť a lojálnosť

Centrum pre liečbu drogových závislostí Banská Bystrica je zdravotnícke zariadenie špecializované na ústavnú a ambulantnú liečbu drogových závislostí a alkoholizmu. Nachádza sa v širšom centre Banskej Bystrice, v areáli tkzv. "Starej nemocnice"
www.cpldz-bb.sk
ID: 4704458  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac