Psychológ

Centrum pre deti a rodiny Sereď

Miesto práce
Andreja Hlinku 1139/11, Sereď
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca psychológa v centre zahŕňa psychologickú intervenciu zameranú na stabilizáciu psychického a emocionálneho stavu novoprijatých detí,psychologickú diagnostiku, individuálne a skupinové sedenia, ako aj sociálno-psychologický výcvik či prevenčné programy, poskytovanie krízových intervencií a v neposlednom rade konzultácie s odborným tímom a vychovávateľmi či profesionálnymi rodičmi, práca s mladými dospelými, práca s deťmi na špecializovanej skupine pre deti s duševnými poruchami.

Flexibilná pracovná doba
45 dní dovolenky
Možnosť vzdelávania sa a ďalšieho profesionálneho rastu
možnosť odborného rastu
finančný príspevok na stravu
osobný príplatok po skúšobnej dobe
príjemný pracovný kolektív
pestrá a zaujímavá práca

Znalosť príslušných zákonov najmä Zákon 305/2005 Z.z. o sociálno právnej ochrane detí a sociálnej kuratele v znení neskorších predpisov, dohovor o právach dieťaťa, pedagogická bezúhonnosť.
Termín výberového konania 30.04.2024 o 11.00 hod. v CDR Sereď A. Hlinku 1139/11, v Seredi na prízemí.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobná zaangažovanosť na živote CDR
vysoká miera flexibility, prosociálnosti
Adaptácia, flexibilita a improvizácia
tímová práca, tvorivosť, rozhodnosť, zmysel pre spolupatričnosť, precíznosť a praktické myslenie. Vodičský preukaz skupiny B nutnosťou.

Centrum na výkon opatrení sociálno-právnej ochrany. Poskytuje starostlivosť deťom vo veku 0 -25 rokov. Zabezpečuje odborné činnosti vo oblastiach - sociálna práca, špeciálna pedagogika, psychológia , poskytovanie pomoci a podpory deťom a ich rodinám.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Németiová
Tel.: +421312433022
E-mail: poslať životopis
ID: 4804789  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac