Metodik, DU-1 rok, VK č. 9/2024

Centrum právnej pomoci

Miesto práce
Námestie slobody 12, Bratislava
Termín nástupu
15.05.2024
1 400 EUR/mesiac- osobný príplatok, odmeny, príspevok do DDS

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za prípravu a realizáciu komunikačno-marketingových kampaní s využitím všetkých komunikačných nástrojov,

- zodpovedá za pravidelnú aktualizáciu elektronických komunikačných nástrojov Centra – web, Facebook, Instagram, LinkedIn vrátane tvorby textov,

- spolupracuje na organizácii a zabezpečení všetkých foriem informačných stretnutí s klientami Centra a zástupcami tretích strán,

- realizuje aktivity projektov financovaných z európskych zdrojov,

- participuje na príprave monitorovacích prác,

- spolupracuje na realizácii verejných obstarávaní tovarov a služieb,

- plní ďalšie aktuálne úlohy na základe pokynov zamestnávateľa.

- osobný príplatok, odmeny, príspevok do DDS
- pružný pracovný čas
- 4 dni sick day
- príspevok na stravovanie
- služobný notebook
- zamestnanec zaradený pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o výberovom konaní, zoznam požadovaných dokladov:
Žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s ďalšími požadovanými dokladmi a písomnosťami (s vlastnoručným podpisom uchádzača) je potrebné:
a) zaslať poštou na adresu: Centrum právnej pomoci, Odbor ekonomiky správy a personálnej agendy, Námestie slobody 12, 810 05 Bratislava s označením „Výberové konanie na obsadenie metodik“ alebo
b) osobne do podateľne Centra právnej pomoci, Námestie slobody 12, 810 05 Bratislava s označením „Výberové konanie na obsadenie miesta metodik“ alebo
c) elektronickou formou vo formáte PDF na adresu: [email protected]
najneskôr do 24.4.2024, vrátane.
Rozhodujúci je dátum podania žiadosti o zaradenie do výberového konania (dátum podania žiadosti osobne do podateľne Centra právnej pomoci alebo dátum podania žiadosti na poštovej pečiatke alebo dátum podania žiadosti elektronicky), t.j. najneskôr 24.4.2024, vrátane.
Predpokladaný termín výberového konania je v 19.týždni.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- prax v odbore minimálne 3 roky a skúsenosť s implementáciou odborných aktivít národných projektov výhodou,

- samostatnosť, analytické myslenie, dobré organizačné a komunikačné zručnosti,

- ovládanie PC na užívateľskej úrovni,

- ovládanie štátneho jazyka,

- ovládanie anglického jazyka

Centrum právnej pomoci (ďalej len centrum) zriadené zákonom č. 327/2005 Z. z. o poskytovaní právnej pomoci osobám v materiálnej núdzi je štátnou rozpočtovou organizáciou. Jeho zriaďovateľom je Ministerstvo spravodlivosti SR. Centrum zabezpečuje poskytovanie právnej pomoci fyzickým osobám, ktoré v dôsledku svojej materiálnej núdze nemôžu využívať právne služby na riadne uplatnenie a ochranu svojich práv s cieľom zlepšiť ich právnu ochranu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Elena Kvietkova
Tel.: +421249683516
E-mail: poslať životopis
ID: 4795341  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac