Fyzioterapeut v rehabilitačnom Centre Natália

Centrum Natália

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie rehabilitačných procedúr, cvičení a masáží
• inštruktáž s názornými ukážkami pre rodičov klientov s cieľom efektívneho domáceho cvičenia

• stabilné zamestnanie v príjemnom pracovnom prostredí denného rehabilitačného centra rodinného typu
• možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu formou špecializovaných kurzov a školení

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapeut

Odborné predpoklady:

• skúsenosti s cvičením v oblekoch sú výhodou (nie však podmienkou)
• znalosti z oblasti Bobath konceptu, Kraniosakrálnej terapie, Orofaciálnej stimulácie či Deveny terapie sú vítané (nie sú ale podmienkou)
• na základe zdravotnej dokumentácie klientov a konzultácie s lekármi posudzovanie ich zdravotného stavu a stanovenie rehabilitačného plánu

Osobnostné predpoklady:

• pozitívny vzťah k deťom – práca je zameraná na deti s poruchami a poškodeniami mozgu, nervovej sústavy s dopadom na pohybový aparát
• príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti
• trpezlivosť a schopnosť riešiť problémy
• ochota ďalej sa vzdelávať a absolvovať vzdelávacie kurzy

Centrum Natália navštevujú deti s detskou mozgovou obrnou, oneskoreným vývojom a ďalšími neurovývojovými poruchami, ktorým je odporučené cvičenie TheraSuit metódou, Bobath konceptom a ďalšími terapiami. Naším hlavným poslaním sú komplexné a špeciálne rehabilitačné služby s cieľom zlepšenia motorického stavu dieťaťa, ich optimálneho rozvoja osobnosti a integrácie.
V Centre vytvárame deťom príjemné hravé prostredie, v ktorom nepociťujú stres a strach, že musia cvičiť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ID: 2567525   Dátum zverejnenia: 14.10.2016