Primár jednodňovej chirurgie

Centrum Kramáre, spol. s r.o.

Miesto práce
Limbova 22, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- atestácia v odbore otorinolaryngológia a chirurgia hlavy a krku
- prax v odbore ( vrátane predatestačnej prípravy) 10 rokov

- výhodné platobné podmienky
- služobné auto
- príspevok na stravovanie
- zaujímavý odmeňovací systém
- podpora vzdelávania
- profesionálny rast

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

otorinolaryngológia a chirurgia hlavy a krku

Vodičský preukaz

B

- počítačové základné znalosti vítané
- základné znalosti jazyka - anglický, nemecký vítané

Zdravotné zariadenie s moderným materiálno-technickým vybavením s pobočkami v Bratislave a v Liptovskom Mikuláši. V Bratislave poskytujeme zdravotnú starostlivosť v moderne vybavenej klinike pre deti a dospelých pacientov v odbore otorinolaryngológia, chirurgia hlavy a krku, detská urológia, estetická chirurgia. V Liptovskom Mikuláši sme našim pacientom k dispozícii v priestoroch novovybudovanej polikliniky v centre mesta. Zameriavame sa na poskytovanie špecializovanej zdravotnej starostlivosti v odboroch ušno-nosovo-krčné (ORL), chirurgia, interná medicína, ortopédia, všeobecné lekárstvo pre dospelých, plastická chirurgia a estetická medicína. Obidve kliniky ponúkajú našim pacientom okrem vyšetrenia a diagnostiky aj operačné riešenie zdravotného stavu v prípade, že to zdravotný stav pacienta vyžaduje. Pacientom umožňujeme vyšetrenie na objednanie prostredníctvom recepcie, a tak minimalizovať dobu, ktorú pacient strávi čakaním na vyšetrenie. Náš proklientský a profesionálny prístup oceňujú pacienti zo širokého okolia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2107847  Dátum zverejnenia: 13.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou