PHP frontend developer – high traffic web aplikácie

Miesto práce
v sídle spoločnosti, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj so spoločnosťou, ktorá tvoju prácu dobre ohodnotí a ešte ju
ukáže 2.5 miliónom užívateľom každý mesiac.

Ponúkame prácu na:
– vysoko navštevovaných webových portáloch, napr. www.aktualne.sk
– na obsahových web aplikáciach celej skupiny Centrum Holdings
– na zaujímavých interných systémoch

– zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
– kontinuálne vzdelávanie
– možnosť profesionálneho rastu

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím Váš štruktúrovaný životopis na uvedenú mailovú adresu. Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície - PHP DEVELOPER.
Vaše žiadosti budú starostlivo posúdené a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
MySQL - Pokročilý
XML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Váš profil:
– PHP na vysokej úrovni (OOP)
– XML a XSLT
– MySQL
– PostgreSQL výhodou
– HTML a CSS
– JavaScript výhodou
– skúsenosti so škálovaním a high traffic systémami výhodou
– priateľ s Unix systémami výhodou
– skúsenosť s MVC frameworkami výhodou
– Shell scripting výhodou
– SSO výhodou
– Git alebo SVN výhodou
– komunikatívnosť
– ochota učiť sa a záujem o najnovšie technológie

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Vargicová
E-mail: poslať životopis
ID: 1652423  Dátum zverejnenia: 13.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou