Prevádzkár- Technik

HEMO MEDIKA spol. s r.o.

Miesto práce
Štúrova 27, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme zručného a samostatného prevádzára- technika, ktorý bude schopný vyriešiť problémy, ktoré sa stávajú na našich prevádzkách a zároveň zastrešiť technický chod našej firmy. Hľadáme človeka, ktorý aj sám iniciatívne vyrieši problémy a nebude čakať len na priame zadanie od nadriadeného. Pozícia je samostatná a podlieha prevádzkovému riaditeľovi.

Medzi vaše zodpovednosti budú patriť:
- Elektroinštalačné práce
- Drobné montáže (svietidlá, malé opravy...)
- Výroba komunikačných káblov a káblových trás
- Drobné rekonštrukčné práce a stavebné opravy, drobné montáže
- Vodárenské činnosti (drobné opravy na prevádzkach v havarijných stavoch)
- Pomocné práce (Vypratávanie priestorov v prípade výnimočných situácií, sťahovania a pod.)
- Montážne práce- montáž a prípadné opravy drobného nábytku + ostatné drobné montážne práce a opravy
- Pomoc pri logistických operáciách, pri vykladaný/nakladaní, presúvaní strojov,  pri opätovnom balení strojov
- Návštevy prevádzok a zabezpečenie opráv priamo na mieste
- Správa vozového parku/zabezpečovanie umývania vozidiel, vybavovanie nehodových udalostí, poisťovne, vybavovanie pravidelných servisov či opráv, sezónne prezúvanie vozidiel, vybavovanie STK,EK
- Odvoz zamestnancov a obchodných partnerov v prípade potreby
- Vyzdvihovanie objednávok, drobné nákupy

- Mobilný telefón aj na súkromné účely
- Ročné bonusy podľa výkonu
- DDS
- Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu

Prosíme uchádzačov, aby nekontaktovali našich zamestnancov telefonicky, ale aby v prípade záujmu reagovali e-mailom.
Vzhľadom k množstvu reakcií budeme kontaktovať len úspešných uchádzačov a to telefonicky alebo e-mailom do 14 dní od doručenia Vášho CV. Vopred ďakujeme za pochopenie.

V zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov každý uchádzač súhlasí so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise firmou HEMO MEDIKA spol. s r. o.
Štúrova 27, 040 01 Košice, IČO: 36 592 501 za účelom sprostredkovania zamestnania, a to po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme šikovného, technicky zručného človeka, ktorý je schopný vždy nájsť riešenie a jeho práca ho baví. Ochota občasne cestovať na naše pobočky v rámci SR je podmienkou. Ak ste technicky zdatný, máte relevantnú prax ale tiež chuť pracovať pre silnú a stabilnú spoločnosť, radi Vás privítame v našom kolektíve.

Sme dynamická nadnárodná spoločnosť so sídlom v Košiciach. Pôsobíme v oblasti zdravotníctva, kde v súčasnosti na Slovensku patríme k lídrom na trhu v oblasti hematológie. Sme prevádzkovateľom 5 zdravotníckych zariadení - Centier hemostázy a trombózy na území Slovenskej republiky, ktoré sú lokalizované v piatich samosprávnych krajoch. V zahraničí vyvíjame aktivity aj v iných oblastiach zdravotníctva. Viac informácií na webovej stránke: www.hemomedika.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2530657  Dátum zverejnenia: 31.8.2016