Lékař/internista

Centrum estetické medicíny s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prestižní, renomované lékařské pracoviště nadnárodního původu sídlící na Praze 1,
přijme na plný pracovní úvazek atestovaného lékaře/lékařku – INTERNISTU/INTERNISTKU.

Požadujeme:

specializaci I. stupně v oboru interního či všeobecného lékařství,

další odbornost - praktické lékařství velkou výhodou,

vysokou komunikační schopnost,
citlivý a empatický přístup ke klientovi,
komplexní přístup ke zdraví,
profesionální vystupování,
znalost práce na PC a alespoň jednoho světového jazyka,
organizační schopnosti,
znalost břišní (nejen) sonografie vítána.

Nabízíme:
pracoviště s výborným technickým zázemím,
výrazně nadstandartní pracovní prostředí,
maximální podporu neustálého vzdělávání v oboru,
nadstandardní mzdové podmínky.

Místo pracoviště: Praha 1, Česká republika

V případě Vašeho zájmu, prosím, zasílejte své CV nezbytně s Vaší fotografií.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2706828  Dátum zverejnenia: 29.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.