Člen tímu programu Zelená škola

CEEV Živica

Miesto práce
Bratislava, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca so školami – komunikácia, poskytovanie konzultácií, osobné návštevy
Administratívna práca
Organizácia, lektorovanie, účasť na seminároch a víkendových kurzoch
Koordinácia menších projektov v rámci programu Zelená škola
Práca s textami, písanie a editácia textov
A množstvo iných činností podľa príležitosti a schopností

Práca v stabilnej mimovládnej organizácii
Príležitosti na sebarealizáciu a profesionálny rast
Veľmi príjemný pracovný kolektív

V prípade záujmu pošlite do 30. novembra 2015 svoj životopis a motivačný list (nie v maily, ale ako samostatný súbor) na adresu [email protected]. Ako predmet uveďte "Nový člen tímu". Vybraných záujemcov pozveme na pracovný pohovor v prvej polovici decembra.
Práca je na živnosť, full-time. Prioritne hľadáme človeka do Bratislavy, prípadne do Zvolena.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, samostatnosť, asertivita, zodpovednosť
Skúsenosti s prácou s ľuďmi
Komunikačné a organizačné zručnosti
Záujem o školstvo a environmentálnu výchovu
Skúsenosti s písaním a s koordináciou projektov sú výhodou
Absolventi len s relevantnými skúsenosťami z praxe

Živica je mimovládna nezisková organizácia, ktorá inšpiruje k zmene. Venujeme sa vzdelávaniu, ekoporadenstvu a ponúkame priestor na hľadanie seba samého. Nájdete nás v Bratislave, Zvolene a vo Vzdelávacom centre Zaježová.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2337945  Dátum zverejnenia: 23.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou