Vedúci ekoobchodu

CEEV Živica

Miesto práce
Vysoká, 18, 81106 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie obchodu vrátane jeho rozvoja
marketing
obsluhovanie zákazníkov a práca s pokladňou
výber nového tovaru
práca s e-shopom na užívateľskej úrovni – pridávanie nového tovaru a úprava existujúceho, editovanie textov, správa zákazníkov, vybavovanie objednávok
fixný pracovný čas závislý od otváracích hodín Ekoobchodu, príležitostne
práca cez víkend a na predajných akciách (Dobrý trh, festivaly...)

zmysluplná práca v environmentálnej neziskovke
možnosť aktívne určovať ďalšie smerovanie Ekoobchodu
mladý a priateľský kolektív

Práca na živnosť, 40 hodín týždenne, obvykle od 10:00 do 18:00 pondelok až piatok. Informácia o obchode je www.ekoobchod.sk, informácie o celej organizácii nájdete na www.zivica.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

tvorivého, flexibilného človeka
toho, kto má odvahu a schopnosť ukázať, že nákup môže byť zážitkom
má záujem o sortiment Ekoobchodu Živica
je komunikatívny s príjemným vystupovaním
anglický a nemecký jazyk vítaný
počítačové znalosti (Internet, MS Word, MS Excel)
vodičský preukaz skupiny B vítaný
základná orientácia v účtovníctve

Živica je mimovládna nezisková organizácia, ktorá inšpiruje k zmene. Venujeme sa vzdelávaniu, ekoporadenstvu a ponúkame priestor na hľadanie seba samého. Nájdete nás v Bratislave, Zvolene a vo Vzdelávacom centre Zaježová.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1902392  Dátum zverejnenia: 17.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou