Predajca zájazdov na pobočke CA Invia.sk - Trnava

Centrum dovoleniek s.r.o.

Miesto práce
Dolnopotočná 7, 917 01 Trnava, Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cestovná agentúra Invia hľadá sympatických obchodníkov, ktorí vedia o krajinách nielen zasvätene hovoriť, ale daný zájazd aj predať. Ponúkame moderné a čisté prostredie s božským kolektívom. Sme jednotka na trhu.

KOHO HĽADÁME?
Pre posilnenie nášho pracovného kolektívu na pobočke v Trnave hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Predajca zájazdov na TPP.

PREČO INVIA.SK?
• Príjemné pracovné prostredie, najnovšie pracovné postupy a technológie
• Poradenstvo v oblasti cestovného ruchu, komunikácia s klientmi a zástupcami CK, predaj zájazdov
• Pracovná doba Po - Pia: 9 - 18.00 hod
• Veľa zábavy, priateľský kolektív, tímové akcie, firemné večierky
• Ponúkame vám interné vzdelávanie, zvýhodnené ceny na dovolenku nie len pre vás, ale taktiež pre vašich rodinných príslušníkov
• Nejedná sa o aktívny telemarketing. Klientov máme, vy im plníte ich priania a požiadavky

NÁPLŇ PRÁCE:
• Komunikácia s klientami a CK (osobne, telefonicky, mailom)
• Vybavovanie a riešenie objednávok zákazníkov
• Poradenstvo v oblasti cestovného ruchu a dovoleniek
• Uzatváranie zmlúv so zákazníkmi

• Nástup: 01.05.2018 (možná dohoda)
• Práca TPP
• Mzda: fix plat + (odmeny 50–1500 EUR) - podľa výkonu predaja a skúseností
• Zaškolenie
• Zaujímavú prácu v príjemnom prostredí
• Mladý kolektív
• Možnosť výhodnejšieho cestovania a spoznávania krajín

Informácie o výberovom konaní

PROSÍME O ZASLANIE VÁŠHO CV NA :

[email protected]
Predmet: Trnava - TPP

ŽIVOTOPISY NA INÝ MAIL NEBUDÚ AKCEPTOVANÉ !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Čistý trestný register
• Schopnosť ponúknuť a predať
• Minimálne SŠ/VŠ vzdelanie vr. študentov
• Nadštandardné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Prax v cestovnom ruchu alebo predaj v call centre je výhodou
• Samostatnosť, orientácia na výsledok, schopnosť presadiť sa
• Veľmi dobrá orientácia na internete, PC a všeobecný prehľad
• Ochota učiť sa novým postupom
• Flexibilita
• Schopnosť rozhodovať sa pod stresom

Prácav CA Invia.sk/cest. ruchu - VÝHODOU

Centrum dovoleniek s.r.o. je cestovná agentúra, ktorá sprostredkuje zájazdy slovenských, ale aj zahraničných cestovných kancelárií. V ponuke máme balíčky zájazdov, samostatné ubytovanie, letenky a mnoho ďalších služieb. Od roku 2014 sme boli partner spoločnosti Invia.sk do 11/2020 a Invia.cz 12/2020. Od roku 2021 už vystupujeme na trhu cestovného ruchu samostatne pod vlastnou značkou a pobočkami v 4 krajoch Slovenka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2930293  Dátum zverejnenia: 7.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + odmeny