Manažér centra v oblasti alternatívnej medicíny

Centrum celostného liečenia s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás problematika zdravia a zároveň Vás láka podnikanie? Chcete pomáhať ľuďom v rámci svojej profesie?
Ponúkame Vám možnosť rozbehnúť vlastné podnikanie v oblasti poradenstva a terapie prostredníctvom biorezonančnej technológie pod zabehnutou značkou a s osvedčeným know-how.
Riadenie pobočky spoločnosti Biorezonančného centra formou franšízy vo vašom meste.
Základná charakteristika franšízy
- pobočka je výlučne Vaším majetkom - franšízanta
- pobočky vystupujú navonok jednotne pod obchodnou značkou Biorezonančné centrum
- vykonávanie diagnostík a terápií prostredníctvom biorezonančnej metódy.
- možnosť zúčastňovať sa vzdelávacích kurzov, pravidelných školení a praktických cvičení v oblasti alternatívnej medicíny.
- v prípade potreby, prijať nových zamestnancov do svojej pobočky

Je to dynamický odbor, ktorý sa neustále vyvíja a napreduje.
Získate neobmedzené možnosti osobnostného, odborného a aj kariérneho rastu v rámci siete biorezonančných centier.
Návratnosť investície do podnikania je pri plnom nasadení rýchla.

Bližšie informácie sa dozviete na stránke http://www.biorezonancnecentrum.sk/franciza/
prípadne na tel: 0903 431209

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

alternatívna medicína

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť učiť sa nové veci a neustále sa vzdelávať
- ochota investovať do vlastného podnikania aj do svojho odborného rastu
- empatia a pozitívny vzťah k ľuďom
- aspoň základné vedomosti o alternatívnej medicíne a záujem o tento odbor
- proaktívnosť a cieľavedomosť

Sme Centrum Relaxu a Biorezonančne Centrum, ktoré sa zaoberá alternatívnou medicínou a celostným prístupom.
www.biorezonancnecentrum.sk a www.centrumrelaxu.sk
ID: 2658658  Dátum zverejnenia: 22.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou