Číšník/servírka

CENTRO Hustopeče a.s.

Místo práce
Hustopeče, Okres Břeclav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hotel Centro v Hustopečích u Brna, zaměřený na vinařskou turistiku a konferenční klienty, hledá nového zaměstnance.
www.centro.cz,

Požadujeme
Do našeho kolektivu v zaběhnuté a vyhlášené restauraci Amande, která je součástí hotelu Centro v Hustopečích přijmeme číšníka/servírku a barmana/barmanku.
Na všechny pozice požadujeme: praxi v oboru, znalost gastronomie a servisu, profesionalitu, trestní bezúhonnost

Nabízíme
Zázemí silné a stabilní společnosti, nadstandardní platové ohodnocení - 20-25 tisíc/měsíčně, firemní stravování, možnost ubytování a jiné firemní výhody.

Náplň práce
Číšník/servírka, barman/barmanka - obsluha v restauraci Amande.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2984501  Dátum zverejnenia: 23.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.