Recepční/servírka/pokojská

CENTRO Hustopeče a.s.

Místo práce
Hustopeče, Slovenská republika, Okres Břeclav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Wine Wellness Hotel Centro buduje nový tým

Baví Tě práce s lidmi? Rád komunikuješ, učíš se novým věcem a láká Tě pracovat v prostředí vyjímečného hotelového komplexu? Pak hledáme právě Tebe. Wine Wellness Hotel Centro buduje nový tým a aktuálně hledáme kolegy na tyto pozice:

- recepční

- číšník/servírka

- pokojská

Požadujeme:

- chuť pracovat

- odolnost vůči stresu

- profesionální vystupování a proklientský přístup

- znalost alespoň 1 světového jazyka, další jazyky výhodou (netýká se pokojských)

- časovou flexibilitu (práce na směny)

- cit pro detail a orientaci na výsledek

- minimálně SŠ vzdělání

- předchozí praxe na podobné pozici je výhodou, nikoliv však podmínkou

Nabízíme:

- různorodá, zajímavá ale náročná práce

- různé typy úvazků HPP a DPP

- firemní stravování

- benefity v rámci hotelové sítě (zaměstnanecké ubytování, jazykové kurzy)

- práci v mladém kolektivu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2217782  Dátum zverejnenia: 11.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.