Senior Quality Manager

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nymburk
  • Nabízený plat (hrubého): 90000 - 100000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Zajištění zavedení systému řízení jakosti splňující požadavky norem řady ISO/TS 16949 (v aktuálním znění), VDA předpisů, zákaznických specifikací jako je Formel Q, QS apod.
  • Definice a specifikace systému řízení dokumentace ve společnosti
  • Vedení jednání se zákazníky
  • Odpovědnost za plánování a realizaci všech interních, externích a výrobkových auditů v oblasti QMS
  • Evidence a analýza nákladů na jakost a definice opatření vedoucích ke zlepšení výsledků
  • Definice procesu nápravných a preventivních opatření, následná spolupráce při těchto opatřeních
  • Spolupráce v procesu neustálého zlepšování
  • Organizace věcí souvisejících s činností kontroly vyplývající z potřeb firmy
  • Zapracování spolupracovníka na příslušném pracovním místě
  • Účast na pravidelných školeních
  • Odpovědnost za procesy systému managementu kvality (QMS) a EMS
  • Správa SAP Systému v rámci kvality
  • Podílení se na určování strategie a dalším rozvoji společnosti v oblasti kvality
  • Nárokování provádění nápravných a preventivních opatření a neustálého zlepšování procesů
  • Zastavení/uvolnění procesů/dílů v případě nesplnění požadavků na jakost
  • Organizace a koordinace činnosti podřízených pracovníků

Jiné výhody

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Kariérní růst
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zaměstnání v hlavním pracovním poměru na dobu neurčitou
  • Zaměstnanecké benefity: stravenky, možnost dalšího vzdělávání, sickdays, věrnostní prémie, členství v autoklubu

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SŠ/VŠ vzdělání se strojním či technickým zaměřením
  • min. 10 let praxe v oblasti automobilového průmyslu, z toho min. 3 roky na vedoucí pozici
  • aktivní znalost německého, případně anglického jazyka
  • pokročilá znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk B (ochota cestovat)
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • časovou flexibilitu
  • odolnost vůči stresu

Požadované vzdělání

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) nebo
Německý jazyk - Expert (C2)

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Dáša Barusová
E-mail: poslat životopis

Adresa společnosti

CentralWork s.r.o.
Třebohostická 3069/14
100 00 Praha
ID: 3156499   Dátum zverejnenia: 10.8.2017