Operátor výroby, mzda až 1.100€ s nástupom ihneď! Pri odporúčaní známeho bonus 185€

CentralWork s.r.o.

Bratislavský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
až 1.100 €/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta obsadzujeme pozície, kde Vašou náplňou práce bude:
- práca na montážnej linke,
- výroba plastových palivových systémov,
- obsluha výrobnej linky,
- 2 zmeny

- Odporučte nám známeho a získajte odmenu 185€!

- pracovná zmluva,
- BONUSY za produktivitu a dochádzku
- stravné lístky,
- zálohy týždenne,
- príjemné pracovné prostredie,
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (a ich rodinu) na náklady firmy,
- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti.

- Štruktúrovaný životopis spolu s aktuálnou fotografiou zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť ,
- prax vo výrobe výhodou,
- dobrý zdravotný stav.
Aktuálny životopis posielajte na: [email protected].

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3138884  Dátum zverejnenia: 22.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 1.100 €/mesačne