Dělník ve výrobě/Obsluha stroje s ubytováním v Praze

CentralWork s.r.o.

Třebohostická 3069/14, Praha 10, Hlavní město Praha, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Hradec Králové, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Klatovy, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Rakovník
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 26 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha robotů, CNC/NC strojů, příprava materiálu
- práce podle výkresové dokumentace
- kontrola materiálu a hotového výrobku
- odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na hlavní pracovní poměr
- možnost karierního růstu a přechod pod kmen
- základní mzdu až 110Kč/hod
- variabilní složku mzdy 0 - 12% základní mzdy
- bonus za docházku 0 - 4% základní mzdy
- příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky
- příplatek za práci v nepřetržitém režimu 10Kč/hod
- roční odměnu 6 000Kč
- ubytování dotované

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta který se zabývá výrobou a prodejem výfukových systémů a tažných zařízení hledáme nové pracovníky na výše uvedenou pozici.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na obdobné pozici výhodou
- manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- dobrý zdravotní stav
- spolehlivost a zodpovědnost
- výhodou bude praxe v oblasti automotive, ne však podmínkou

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email [email protected] nebo volejte na tel. číslo +420 226 258 227.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3096467  Dátum zverejnenia: 8.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 26 000 Kč