Řidič VZV/Skladník - mzda až 175Kč/hod (doprava zdarma)

CentralWork s.r.o.

Třebohostická 3069/14, Praha 10, Hlavní město Praha, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 30 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manipulace s VZV skupiny G
- vychystávání zboží podle objednávkových listů
- práce v třísměnném provozu
- třídění a balení zboží
- práce se skenerem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní hodinová sazba 128Kč/hod
- NÁBOROVÝ bonus až 8 500Kč
- BONUS za práci ve výškách 3 000Kč/měs.
- DOCHÁZKOVÝ bonus 1 000Kč/měs.
- VÝKONOSTNÍ bonus 1 000Kč/měs.
- BONUS za práci v SO/NE 200Kč + příplatek za přesčas
- doprava do práce ZDARMA
- možnost zajištění dopravy ze SR
- obědy za 30Kč
- dotované ubytování ve výši 3 500Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Do skladu s oblečením hledáme šikovné skladníky a skladnice - zajišťujeme dotované ubytování. Vhodné i pro absolventy!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na VZV, výhodou znalost práce se skenerem
- manuální zručnost
- flexibilita, spolehlivost

Doporuč známého ve výši až 5 000Kč

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím životopis na email: [email protected] nebo volejte na tel. číslo +420 226 258 227.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3093465  Dátum zverejnenia: 6.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 30 000Kč