Skladový operátor - mzda až 26 000 Kč + BONUSY (zajištěno ubytování)

CentralWork s.r.o.

Slovanská 232/28 Plzeň, Východní Předměstí, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Praha - východ, Okres Písek, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 26 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- naskladnění / vyskladnění zboží
- vychystávání zboží podle objednávkových listů
- práce se skenerem
- manipulace s paletovým vozíkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na hlavní pracovní poměr
- možnost karierního růstu a přechod pod kmenový stav
- docházkový bonus 1000Kč
- variabilní složka (produktivita) 0 - 28Kč
- stravenky plně hrazené firmou ve výši 70Kč
- týdenní zálohy až 1000Kč
- příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky
- možnost ubytování s příspěvkem od zaměstnavatele 3 500Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Do skladu významné logistické společnosti přijímáme šikovné skladníky. Zajišťujeme dotované ubytování.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrý zdravotní stav
- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
- ochotu pracovat ve 3směnném provozu

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e-mail [email protected] nebo volejte na tel. číslo +420 371 655 955.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3089692  Dátum zverejnenia: 1.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 26 000Kč