Skladník/Řidič VZV s ubytováním v Praze - mzda až 136Kč/hod

CentralWork s.r.o.

Praha, Hlavní město Praha, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Písek, Okres Jihlava, Okres Trutnov, Okres Česká Lípa, Okres Liberec, Okres Prostějov, Okres Chrudim, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 30 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vychystávání zboží podle objednávkových listů
- práce v třísměnném provozu
- třídění, štítkování a balení zboží
- práce se skenerem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- SEZÓNNÍ bonusy ve výši až 20 400Kč
- DOCHÁZKOVÉ bonusy
- možnost práce přesčas
- doprava ZDARMA
- týdenní poskytování záloh
- zabezpečení kvalitního ubytování s příspěvkem 3 500Kč
- dotované stravování ve výši až 150Kč

DOPORUČTE NÁM známého a získejte odměnu 5 000Kč!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro moderní logistickou firmu připravující zboží pro řadu známých značek hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník/Řidič VZV.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- flexibilita, zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav
- ochota pracovat ve směnném režimu

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email [email protected] nebo volejte na číslo +420 226 258 227.

Děkujeme Všem, kteří projevili zájem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3089490  Dátum zverejnenia: 2.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 30 000Kč