Práca v automobilovom priemysle (Lozorno) - motivujúce mzdové ohodnotenie a množstvo benefitov pre zamestnancov

CentralWork s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
možnosť dosiahnuť až 1100,- brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Významná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle hľadá nových kolegov-operátorov výroby. Jedná sa o stabilnú prácu so zaujímavým finančným ohodnotením a množstvom výhod.
Náplň práce:
-jednoduchá montáž komponentov
-obsluha výrobnej linky
-kontrola kvality výrobkov
-zaškolovanie nových pracovníkov
-kvalitné zaškolenie zabezpečené počas prvých dní
-práca vhodná aj pre mužov aj ženy

- Odporučte nám známeho a získajte odmenu 185€!

-stabilná práca na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer)
-príplatky a dovolenka podľa Zákonníka práce (a vyššie)
-príplatok za prácu nadčas-až 50% hodinovej mzdy
-príspevok na dopravu
-bonus za výkon
-vysoká odmena za dochádzku
-stravné lístky, alebo možnosť stravovať sa priamo na mieste
-zálohy týždenne
-výplata vždy načas
-zaujímavé finančné ohodnotenie
-príjemné pracovné prostredie
-stabilné zamestnanie vo významnej medzinárodnej spoločnosti
-možnosť kariérneho rastu a kvalifikovaní školitelia
-firemné akcie (lyžovačky, večierky, športové dni...)
-množstvo ďaľších výhod (darčekové poukážky na narodeniny, letné a zimné bonusy, vstupenky do divadla, plavárne, či na zimný štadión....)

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected].
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- dobrý zdravotný stav
- čistý register trestov
- chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- ochota učiť sa
- skúsenosti vo výrobe výhodou

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: [email protected]

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2973414  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: možnosť dosiahnuť až 1100,- brutto mesačne