Aktuálna ponuka - Zvárač CO2 - mzda až 1.400€ (Stará Ľubovňa), nástup ihneď

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, okres Stará Ľubovňa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1.400€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie veľkých oceľových konštrukcií metódou CO2,
- oblúkové zváranie taviacou sa elektródou v aktívnom plyne,
- práca podľa výkresovej dokumentácie,
- priebežne obsadzujeme aj pozície pre ZÁMOČNÍKOV,
- miesto práce: Stará Ľubovňa

- ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO A ZÍSKAJTE ODMENU 185€!

- pracovná zmluva,
- príplatky podľa Zákonníka práce + osobné ohodnotenie,
- strava ZDARMA,
- oblečenie ZDARMA,
- možnosť ubytovania,
- dlhodobé a stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti.

Štruktúrovaný životopis spolu s kópiou certifikátu zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax na pozícii zvárač CO2,
- platná štátna skúška 135,
- spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť.

- Aktuálny životopis pošlite na: [email protected]

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2937423  Dátum zverejnenia: 19.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.400€/mesiac