Skladník, alebo vodič NZV/VZV - mzda až 1.000€ (Senec)

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
až 1.000€/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre významného klienta hľadáme skladníkov aj bez praxe v sklade :
- vykládka/nakládka tovaru,
- príjem/výdaj tovaru,
- zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru,
- práca so skenerom

- Odporučte nám známeho a získajte odmenu 185€!

- pracovná zmluva,
- stravné lístky,
- zálohy týždenne,
- príjemné pracovné prostredie,
- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti.

Štruktúrovaný životopis spolu s aktuálnou fotografiou zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť na skladníckej pozícii a s čítačkou kódov výhodou,
- dobrý zdravotný stav,
- skúsenosti na NZV, alebo VZV výhodou

- Aktuálny životopis posielajte na: [email protected]

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2843566  Dátum zverejnenia: 7.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 1.000€/mesačne