Projektový manažér SW (Prešov)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Prešov, Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): upresnenie mzdových podmienok pri osobnom pohovore
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta obsadzujeme pozíciu Projektového manažéra SW. Vašou náplňou práce bude:
  • účasť na zaujímavých projektoch vývoja produktov
  • metodicky riadi daný projekt, motivuje a vedie stanovený tím pracovníkov k úspešnej realizácii projektu
  • definuje organizáciu a skladbu vývojového tímu, stanovuje členov vývojového tímu
  • vytvára plány projektu: plán vývoja produktu, plán fáz a iterácií vývoja, plán riadenia rizík, plán zaistenia kvality, plán meraní, plán distribúcie
  • monitoruje stav projektu
  • identifikuje a vyhodnocuje riziká
  • rieši vznikajúce problémy
  • prideľuje prácu a stanovené termíny
  • vyhodnocuje iterácie
  • pripravuje správy o stave projektu
  • stanovuje proces riadenia zmien, potvrdzuje alebo zamieta požiadavky na zmeny
  • nastavuje prostredie pre konfiguračný manažment
  • riadi akceptačné testy, uvoľňuje produkt do výroby
  • verifikuje vyrábaný produkt

Iné výhody

  • účasť na nových projektoch v oblasti vývoja nových produktov
  • prístup k najmodernejším technológiám
  • pracovnú perspektívu a stabilitu
  • priestor na sebarealizáciu
  • kvalitný a zohraný pracovný tím s výkonovou orientáciou
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • bohatý sociálny program
  • dôraz na neustále vzdelávanie

  • VŠ elektrotechnického smeru (výpočtová technika, elektronika, informatika, kybernetika)
  • požadovaná prax v danom odbore min. 5 rokov
  • dobré skúsenosti v riadení projektov vývoja produktu (riadenie min. 3 veľkých projektov)
  • skúsenosti s vedením tímu pracovníkov
  • práca s PC MS Office, MS Open Office, MS Project, Internet, Outlook,
  • vítaná znalosť programovacieho jazyka C/C++, UML
  • pokročilá znalosť AJ
  • komunikatívnosť, samostatnosť, organizačné schopnosti, maximálna schopnosť riešiť a analyzovať daný problém

Svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: delyova@centralwork.eu
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

5

Kontakt

Adresa spoločnosti

CentralWork s.r.o.
Keratsinské námestie 1
080 01 Prešov
ID: 2741534   Dátum zverejnenia: 28.9.2016