Obsluha CNC strojov (horizontkár, frézar, karuselár), nástup ihneď, mzda až 1400€/mes.

CentralWork s.r.o.

okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1400€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý pôsobí v oblasti strojárskej výroby obsadzujeme pozície na obsluhu CNC strojov (CNC horizontár, frézar, karuselár).
- obrábanie súčiastok, odliatkov a zvarencov,
- frézovanie/ vŕtanie/ sústruženie súčiastok,
- úprava CNC programov,
- viazanie a manipulácia s bremenami pomocou mostového žeriavu,
- práca v 4-zmennej/nepretržitej prevádzke,
ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO A ZÍSKAJTE ODMENU 5.000KČ. AKCIA PLATÍ LEN DO 31.5.2016!

- príplatky podľa Zákonníka práce,
- osobné odmeny,
- príspevok na ubytovanie 150€,
- možnosť ďalšieho vzdelávania,
- stabilná práca.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť programov Heidenhain, Mefi, Siemens,
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
- predošlá prax na podobných pozíciách nutná,
- manuálna zručnosť,
- schopnosť samostatne pracovať.
Aktuálny životopis zasielajte na emailovú adresu : [email protected].
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2535651  Dátum zverejnenia: 27.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400€