Zákaznická podpora s Fj a Aj – Ústecký kraj

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* podpora zahraničních zákazníků výrobní společnosti
* příjem a realizace zakázek
* zajištění mezinárodní přepravy
* podpora obchodního oddělení společnosti
* sledování platební morálky klientů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* dlouhodobou spolupráci na HPP
* odpovídající platové ohodnocení
* zaměstnanecké benefity (13. plat, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky aj.)
* zázemí stabilní nadnárodní společnosti
* práce v příjemném prostředí

Informace o náboru

Nadnárodní výrobní společnost, se sídlem v Ústeckém kraji, hledá vhodného kandidáta na uvedenou pozici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. ukončené SŠ vzdělání
* anglický a francouzský jazyk na komunikativní úrovni
* znalost MS Office (výhodou, nikoli podmínkou zkušenost se SAPem)
* dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
* samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2506903  Dátum zverejnenia: 7.4.2016