Sales Manager (oblast Morava)

CentralWork s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Péče o stávající zákazníky
* Hledání nových obchodních příležitosti v regionu
* Příprava nabídek, samostatné vedení obchodních případů
* Spolupráce s ostatními odděleními společnosti
* Sledování vývoje na trhu a činnost konkurence
* Zodpovědnost za splnění obchodních cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* Mladý a dynamický kolektiv
* Poskytování školení na rozšiřování zkušeností a znalostí v oboru
* Motivující platové podmínky včetně bonusů z prodeje
* Služební vůz i pro soukromé účely, PC, telefon
* 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis s fotografií prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Stabilní zaměstnavatel, nadnárodní výrobní společnost z oblasti strojírenství hledá do svého týmu zkušeného obchodníka (oblast Morava).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ nejlépe technického směru
* praxe na obdobné pozici (výhodou oblast automatizace)
* Pro-aktivní přístup ke svěřeným úkolům
* Samostatnost, flexibilitu, pečlivost
* Výborné komunikační schopnosti
* AJ nebo NJ
* Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
* ŘP skupiny B s ochotou cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2271016  Dátum zverejnenia: 2.10.2015