Skladník/picker (mzda až 18.000Kč). Doporučte známeho a získajte odmenu 5.000Kč. Akčná odmena len do 30.9.2015.

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Praha, Praha - západ
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
16.000 Kč- 18.000Kč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných skladníkov do skladu s hračkami a/alebo potravinami.
Vašou náplňou práce bude :
- vychystávanie tovaru podľa objednávkových listov na nízkozdvižnom vozíku, triedenie, balenie, štítkovanie, etiketovanie, práca s ručným skenerom a vyskladňovanie tovaru.
Pred nástupom do práce bude prebiehať školenie s možnosťou získania oprávnenia na vedenie motorových vozíkov ZDARMA.

- DOCHÁDZKOVÝ BONUS,
- BONUS za produktivitu,
- individuálne ODMENY,
- 3 zmenná prevádzka,
- zálohy každý týždeň,
- výplata vždy načas,
- zabezpečené ubytovanie,
- dlhodobá spolupráca,
- práca v čistom, nehlučnom a príjemnom prostredí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť na podobnej pozícii výhodou,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita.

- Svoje životopisy s aktuálnou fotografiou zasielajte na: [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2230680  Dátum zverejnenia: 20.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16.000 Kč- 18.000Kč