Manažer oddělení technologie – automotive

CentralWork s.r.o.

Okres Benešov, Okres Kolín, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řízení technologického týmu v rámci nových projektů
* stanovení finančních nákladů na nová či stávající výrobní zařízení
* tvorba interních standardů technických řešení
* kontrola projektových a akčních plánů montážních linek
* odpovědnost za dodržování stanovených úkolů a závazných termínů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí nadnárodní stabilní společnosti
* odpovídající platové ohodnocení včetně finančních bonusů
* práce v příjemném prostředí
* pružná pracovní doba
* možnost kurzů a školení

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní výrobní společnost, významný dodavatel pro automotive, se sídlem v rámci středočeského kraje, hledá vhodného uchazeče na uvedenou pozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* min. 3 roky praxe na obdobné pozici, nejlépe v oblasti automotive
* NJ nebo AJ na pokročilé úrovni
* velmi dobrá znalost technické dokumentace a čtení výkresů
* pokročilá znalost principů statistických metod regulace procesů
* řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2183616  Dátum zverejnenia: 15.7.2015