Operátor/- ka skladu s hračkami- stabilná práca v Prahe!

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
16.000-19.000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru,
- balenie tovaru,
- štítkovanie a etiketovanie,
- práca aj s NZV - možnosť zaškolenia sa a následné získanie oprávnenia.

- 3-zmenná prevádzka,
- DOCHÁDZKOVÝ BONUS,
- PRÍPLATKY za nadčasy,
- ubytovanie zabezpečené resp. príspevok na ubytovanie,
- zálohy týždenne vo výške 1.000 Kč,
- čisté a nehlučné pracovné prostredie,
- vhodné PRE ŽENY, MUŽOV alebo PÁRY.

Štruktúrovaný životopis spolu s aktuálnou fotografiou zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- ochota pracovať na zmeny,
- dobrý zdravotný stav.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2160402  Dátum zverejnenia: 28.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16.000-19.000 Kč/mesiac