Sales Manager – oblast Morava

CentralWork s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* péče o stávající zákazníky
* hledání nových obchodních příležitosti v regionu ČR a SR
* příprava nabídek, samostatné vedení obchodních případů
* spolupráce s ostatními odděleními společnosti
* sledování vývoje na trhu a činnost konkurence
* zodpovědnost za splnění obchodních cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* mladý a dynamický kolektiv
* poskytování školení na rozšiřování zkušeností a znalostí v oboru
* motivující platové podmínky včetně bonusů z prodeje
* služební vůz i pro soukromé účely, PC, telefon
* 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Stabilní zaměstnavatel, nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu zkušeného obchodníka (oblast Morava).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ nejlépe technického směru
* proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
* samostatnost, flexibilitu, pečlivost
* výborné komunikační schopnosti
* AJ nebo NJ
* uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
* předchozí praxe na pozici Sales v oblasti automatizace vítána
* ŘP skupiny B s ochotou cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2046133  Dátum zverejnenia: 12.3.2015