Skladový manipulant Praha-východ, nástup 29.9.2014

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Praha - východ
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
18000-22000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• náročnejšia práca so zaujímavým zárobkom,
• 2 zmenná prevádzka,
• práca s ručným scanerom a paletovým vozíkom,
• vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru na palety

• možnosť dlhodobej spolupráce,
• príplatky za nočné smeny, víkendy, sviatky,
• bonusový program do výšky 5000-7000Kč,
• zabezpečené je kvalitné ubytovanie v mieste výkonu práce,
• doprava na pracovisko zabezpečená,
• zálohy poskytované týždenne

Štruktúrovaný životopis spolu s aktuálnou fotografiou zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• dobrý zdravotný stav,
• trestná bezúhonnosť

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1874714  Dátum zverejnenia: 20.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000-22000 Kč/mesiac