Vysoká mzda v mraziarenskom sklade Praha-východ

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Praha - východ
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
priebežne podľa požiadavky
Mzdové podmienky (brutto)
18000-22000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V sklade s 2 zmennou prevádzkou skladníci:

- vychystávajú tovar podľa objednávkových listov,
- pracujú s ručným scanerom a paletovým vozíkom,
- štítkujú tovar a vychystávajú ho na palety.

- bonusový program až do výšky 5000-7000Kč,
- doprava a ubytovanie zabezpečené,
- týždenné poskytovanie záloh.

Štruktúrovaný životopis spolu s aktuálnou fotografiou zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

2

- dobrý zdravotný stav,
- dobrý zrak,
- ochota pracovať na smeny.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1787218  Dátum zverejnenia: 1.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000-22000 Kč/mesiac