Skladový manipulant

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Praha
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodných uchádzačov na prácu v skladoch v Českej republike.
Hlavnou náplňou práce je vychystávanie tovaru podľa objednávkových listov, triedenie, štítkovanie, balenie tovaru, práca so scanerom.
Priebežne obsadzujeme aj pozície : vodič NZV, príp. vodič VZV retraku.
Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

- práca na hlavný pracovný pomer,
- zabezpečené je kvalitné ubytovanie v mieste výkonu práce,
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov,
- týždenné poskytovanie záloh.

Štruktúrovaný životopis spolu s aktuálnou fotografiou zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- skúsenosť na skladníckej pozícii a so scanerom výhodou

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1698743  Dátum zverejnenia: 24.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou