Hľadáme šikovného IT operátora do nášho stabilného tímu

Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
800,- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na úsek IT, ktorý s nadšením zabezpečí plynulý chod našich IT systémov a ktorý si vie svoje ohodnotenie zaslúžiť tvrdou prácou v 2 zmennej prevádzke.
Prácou u nás získate možnosť profesne rásť v skvelom tíme IT odborníkov, od ktorých sa môžete veľa naučiť.

Výsledkom Vašej práce bude:
- funkčné IT systémy,
- zálohované dáta,
- včasne detekovaný, nahlásený a vyriešený IT problém,
- atď.

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:
- príležitosť pracovať v unikátnej spoločnosti,
- priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj,
- možnosť stať sa súčasťou profesionálneho tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom,
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,
- platovo aj kariérne rásť,
- flexi pracovný čas atď.

Ak ste presvedčený, že hľadáme práve Vás, pošlite nám svoje CV!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

- konkrétne výsledky z oblasti IT supportu,
- orientácia na vyriešenie problémov a na výsledky,
- ovládanie OS MS Windows, Word, Excel, Outlook, Internet Explorer (stupeň pokročilý),
- ovládanie angličtiny - porozumenie technickým prikazom v anglickom jazyku v operačnom systéme,
- znalosť OS VMS alebo práce v príkazovom riadku je vítaná, ale nie je podmienkou.

Centrálny depozitár cenných papierov SR je stredne veľkou súkromnou akciovou spoločnosťou, ktorá pôsobí na peňažnom trhu so sídlom v širšom centre Bratislavy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

29. Augusta 1/A
814 80 Bratislava
ID: 2761075   Dátum zverejnenia: 11.5.2017