Hľadáme úspešného právnika s výsledkami!

Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme profesionála - právnika so všeobecným prehľadom z oblasti najmä obchodného práva so skúsenosťami s vymáhaním pohladávok, ktorému vyhovuje ak si svoje ohodnotenie musí zaslúžiť. Čaká Vás tvrdá práca, ale to, čo za sebou uvidíte, budú špičkové výsledky.

Výsledkom Vašej práce bude:
agenda vymáhania pohľadávok pod perfektnou kontrolou.

Ponúkame Vám možnosť:
- pracovať v kolektíve skúsených právnikov,
- vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,
- platovo aj kariérne rásť.

Zaujímajú nás Vaše konkrétne úspechy, bez nich sa prosím o túto pracovnú pozíciu neuchádzajte. Uprednostnení budú kandidáti s určitým prehľadom v nariadeniach EÚ v oblasti trhu s cennými papiermi.

Svoje CV posielajte na e-mail: [email protected] spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Centrálny depozitár cenných papierov je stredne veľkou súkromnou akciovou spoločnosťou, ktorá pôsobí na finančnom trhu, so sídlom v širšom centre Bratislavy. Sme stabilná firma s 30 ročnou tradíciou, ktorá je vo svojej oblasti jednotkou na trhu, poskytujeme kvalitné služby a stále expandujeme. Záleží nám na profesionálnom a osobnostnom rozvoji našich zamestnancov, podporujeme work-life balance, transparentnosť, máme zavedený etický kódex a propagujeme čestný a priateľský prístup. Máme tu priateľské a príjemné prostredie, presadzujeme etické riešenia, orientujeme sa na produkciu, dodržiavame slušné vzťahy a vládne u nás tímový duch :)

Bližšie informácie o nás nájdete na našej web stránke www.cdcp.sk alebo https://www.linkedin.com/company/centralny-depozitar-cennych-papierov/-

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2107562  Dátum zverejnenia: 14.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou