Recepčná

Central Gastro, s.r.o., prevádzka Hotel Golden Eagle Levice****

Hotel Golden Eagle, Nám. hrdinov 12, 93401 Levice, okres Levice
Termín nástupu
18.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie.
Uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťom.
Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, prepájanie hostí.
Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti.
Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii hostí.
Zabezpečovanie komfortu pre hostí (občerstvenie, poradenstvo, servis).
Administratíva spojená s chodom recepcie.
Zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení a takisto dodržiavanie poriadku v okolí recepcie.
Ubytovanie hostí - check in/check out.
Vystavovanie účtov, fakturácia, inkasovanie platieb, práca s hotovosťou, manipulácia s terminálom.
Práca s hotelovým systémom Horec.
Poskytovanie informácii hosťom.
Asistencia pri riešení požiadaviek hostí.
Tímová práca v mladom kolektíve.

Práca v štvorhviezdičkovom hoteli, možnosť kariérového rastu, motivačné mzdové ohodnotenie v závislosti od výkonu, tímová práca, dobrý pracovný kolektív, možnosť prenocovania na hoteli.

Životopisy zasielať vo formáte pdf. na emailovú adresu [email protected].
Výber budúceho zamestnanca sa vykonáva len na základe predloženého životopisu.
Súčasťou životopisu je fotografia a žiadosť o prijatie do zamestnania, v ktorej uchádzač uvedie:
-prečo sa uchádza o pracovnú pozíciu
-pracovné skúsenosti v obore / vymedzenie obsahom činnosti s presným časovým vymedzením jej výkonu/
-predpokladané mzdové podmienky a deň, ktorý je možný ako nástup do zamestnania
-telefonický kontakt

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice.org Draw - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precíznosť (presnosť)
Spoľahlivosť
Ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Samostatnosť
Zodpovednosť
Pracovné nasadenie, pracovná flexibilita a chuť pracovať

Od zamestnanca očakávame:
- profesionálny, zdvorilý a priateľský prístup,
- aktívnu komunikáciu s hosťami a s nadriadeným,
- schopnosť prispieť svojim prístupom v práci k tomu aby sa hostia radi a znovu vrátili,
- vek nad 18 rokov,
- zdravotný preukaz,
- čistý register trestov,
- príjemné vystupovanie,
- samostatnosť,
- tímovú spoluprácu,
- vysoké pracovné nasadenie,
- zmysel pre poriadok, čistotu,
- slušnosť a lojalitu

Hotel GOLDEN EAGLE je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza v historickom srdci Levíc a ponúka harmóniu príjemnej atmosféry a noblesy s moderným vybavením a vynikajúcimi službami. Rozprávkovú idylku dopĺňa elegantná zimná záhrada s čarovným prostredím a nadčasovosť dodáva útulná kaviareň a vináreň. Exkluzívnu ponuku dotvárajú izby s nádherným výhľadom a konferenčné priestory pre firemné a súkromné podujatia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1902268  Dátum zverejnenia: 15.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou