Pomocný kuchár/pomocná kuchárka

Central Gastro, s.r.o., prevádzka Hotel Golden Eagle Levice****

Miesto práce
Námestie hrdinov 12, okres Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva:
• práce pri príjme, uskladnení a spracovaní surovín na finálny výrobok
• pravidelné zápisy v predpísanej evidencii
• umývanie inventáru znečisteného prípravou a výdajom stravy a jeho uloženie na miesto
• prípravu a výdaj stravy
• inventúrne kontroly tovaru a zvereného inventáru

Zodpovedá za:
• kvalitu, estetiku, dodržiavanie noriem a receptúr, hmotnosti a záručnej doby
• správne uskladnenie surovín a polotovarov
• dodržiavanie sústavnej čistoty a hygieny vo všetkých zverených priestoroch a inventáru
• hospodárne využitie zverených surovín a čistiacich prostriedkov
• zverené zariadenie, pracovné prostriedky a nástroje

Spolupracuje:
• so šéfkuchárom, manažérom hotela a čašníkmi
• pri zavádzaní a uplatňovaní systémového prístupu k zabezpečovaniu bezchybnosti požívatín a HACCP
• pri výkone inventúrnych kontrol
• pri zostavovaní objednávok surovín a príprave stravy na jednotlivé spoločenské a kultúrne akcie a závodnú stravu

Práca v štvorhviezdičkovom hoteli, možnosť kariérového rastu, motivačné mzdové ohodnotenie v závislosti od výkonu, tímová práca, dobrý pracovný kolektív, možnosť prenocovania na hoteli.

Životopisy zasielať vo formáte pdf. na mailovú adresu [email protected]. Výber budúceho zamestnanca sa vykonáva len na základe predloženého životopisu.
Súčasťou životopisu je fotografia a žiadosť o prijatie do zamestnania, v ktorej uchádzač uvedie:
-pracovné skúsenosti v obore /obsahom činnosti a presným časovým vymedzením/
-predpokladané mzdové podmienky a deň, ktorý je možný ako nástup do zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Prax v odbore 1 a viac rokov výhodou.
Samostatnosť.
Zodpovednosť.
Bezkonfliktnosť.
Pracovné nasadenie, pracovná flexibilita a chuť pracovať.

Hotel GOLDEN EAGLE je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza v historickom srdci Levíc a ponúka harmóniu príjemnej atmosféry a noblesy s moderným vybavením a vynikajúcimi službami. Rozprávkovú idylku dopĺňa elegantná zimná záhrada s čarovným prostredím a nadčasovosť dodáva útulná kaviareň a vináreň. Exkluzívnu ponuku dotvárajú izby s nádherným výhľadom a konferenčné priestory pre firemné a súkromné podujatia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1629913  Dátum zverejnenia: 7.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou