Špecialista predaja

CENTRAL EUROPE INVESTMENT SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac+ provízna pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie a vytipovanie nových klientov
- Prezentácia služieb
- Budovanie vzťahov a partnerstiev s klientami pri osobných schôdzkach na pobočke ale aj po telefóne
- Práca s databázou stálych ale i nových klientov

- Fixný plat 1200 – 1400 Eur so štedrým bonusovým systémom
- Týždenné školenie, za ktoré ťa v prípade dokončenia odmeníme sumou 200 Eur
- Pracovnú dobu od Po-Št 8:30 – 17:00 a Pia 8:30 – 16:00
- Možnosť kariérneho postupu

Láka ťa svet marketingu a investícií? Rád by si niekde začal/a, ale nevieš kde? Nesľubujeme, že to bude jednoduché, ale čo ti sľúbiť môžeme, je to, že sa naučíš obchodovať, argumentovať, jednať asertívne a s odstupom. Budeš vedieť profesionálne komunikovať a nebrať si nič príliš osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čím nás potešíš?
- Prirodzenou inteligenciou
- Slovenčinou na úrovni rodného jazyka
- Komunikačné schopnosti (príjemné vystupovanie, slovná obratnosť, asertivita)
- Predchádzajúce skúsenosti z call centra bude tvojou výhodou
- Reprezentatívne a príjemné vystupovanie
- Ochota učiť sa nové veci

Sme stabilná a rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá má na starosť komunikačné a marketingové činnosti pre nadnárodného obchodníka, kde zaisťujeme akvizície prevažne nových, ale aj dlhodobých klientov.
Sme profesionálni obchodníci, ktorí vedia tvrdo pracovať, neboja sa zmeny, chcú v živote niečo dosiahnuť a zarábať peniaze sebe aj svojim klientom. Naša oblasť záujmu sa zameriava na poskytovanie príležitostí, zároveň aj na poradenstvo v oblasti marketingu a predaja. Zakladáme si na tom, aby naši zákazníci boli spokojný a radi sa k nám vracali.
Vďaka zvyšujúcemu sa počtu obchodných príležitostí sa stále rozrastáme. Plánujeme otváranie nových pobočiek a zároveň rozširujeme naše existujúce tímy.
ID: 4802489  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac