Servisný technik poľnohospodárskej, lesnej a stavebnej techniky - Východoslovenský kraj

CENTEX RS, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis poľnohospodárskych, lesných a stavebných strojov.

Práca v stabilnej spoločnosti, služobné auto, mobilný telefón, mladý kolektív.

Žiadosti spolu so životopisom a súhlasom k ich uchovaniu prosím zasielajte mailom alebo poštou. Vybraní uchádzači budú pozvaní na ústny pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárska mechanizácia, stavebná mechanizácia

Vodičský preukaz

B, T

Technické znalosti podmienkou, skúsenosti so servisom a obsluhou poľnohospodárskej techniky vítaná, prax vítaná, ochota vzdelávať sa, zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, základné znalosti PC, znalosť maďarského a anglického jazyka vítaná.

Spoločnosť sa zaoberá predajom poľnohospodárskej a lesnej techniky, tiež zabezpečuje servis strojov a poskytuje služby v poľnohospodárstve.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Školská 1503/21
979 01 Rimavská Sobota
ID: 311883   Dátum zverejnenia: 10.10.2016