Kvetinár - Aranžér

CENEKON, a.s.

Miesto práce
Drotárska cesta č. 54, Bratislavský kraj, Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu predajňu a pridruženú prevádzku príjmeme na trvalý pracovný pomer kvetinára-aranžéra (kvetinárku-aranžérku).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo - viazačstvo a aranžérstvo

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť je lídrom na poli vytvárania kalkulácií a cien v stavebníctve. Už 25 rokov vydávame cenníky stavebných prác pre všetky odvetvia stavebníctva. Náš tím ľudí tvorí databázu cien stavebných prác pre program CENKROS 4. Sme spoločnosť, ktorá má akreditáciu ministerstva školstva na vzdelávanie v oblasti cenotvorby. Našim zákazníkom ponúkame poradenstvo v oblasti cien stavebných prác, tvorbu stavebných rozpočtov (výkazu, výmer) a vypracovávanie znaleckých posudkov (odhad hodnoty nehnuteľností, odhad hodnoty stavebných prác).

Adresa spoločnosti

CENEKON, a.s. KVETINÁRSTVO
Drotárska cesta č. 54
811 02 Bratislava
ID: 3069936   Dátum zverejnenia: 19.5.2017