Laborantka, Laborant

Cemix, s.r.o.

Miesto práce
Veľké Leváre
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávať kontrolu kvality surovín počas výrobného procesu
-vykonávať zápisy o vykonaných skúškach
- viesť záznamy o nameraných metrologických hodnotách v laboratóriu
- podľa TN a skúšobných postupov označovať, ošetrovať a uchovávať skúšobné vzorky
- viesť evidenciu o dochádzke pracovníkov, organizovať poštu, výdaj hygienických prostriedkov
- spracovávať výsledky všetkých kontrol na PC štatistické vyhodnocovanie
- vykonávať skúšky pre vývoj nových výrobkov

- zázemie v stabilnej a expandujúcej zahraničnej spoločnosti
- profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- možnosť osobného rastu
- práca v dynamickej spoločnosti
- získanie cenných skúseností

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Chemické

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť
- práca v danom odbore

Spoločnosť Cemix, s.r.o. je súčasťou rakúskej nadnárodnej skupiny Lasselsberger – patríme medzi popredných európskych výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí, disperzných produktov, keramických materiálov a surovín. Na slovenskom trhu ponúkame ucelené systémové rady produktov, ktoré sú komplexným riešením od hrubej stavby až po finálne úpravy. Vďaka vlastnému výskumu aj vývoju dokážeme rýchlo reagovať na nové potreby trhu a držíme krok s najnovšími trendmi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2694068  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac