Účtovníčka - Účtovník , personalista

Cemix, s.r.o.

Miesto práce
Veľké Leváre, Veľké Leváre
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a vedenie komplexného účtovníctva v suľade s platnými legislativnými predpismi vrátane daňových priznaní
- pripravovanie účtovných výkazov, účtovných závierok
- účtovanie interných dokladov ( mzdy, DPH, zápočty, rezervy), opravných položiek a závierkové operácie
- spracovanie účtovných podkladov pre manažment
- inventarizácia a kontrola účtov
- účtovanie majetku a odpisov
- vnútorná správa spoločnosti a starostlivosť o fyzický majetok spoločnosti, pridelenie majetku spoločnosti zamestnancom a evidencia
- kompletizácia a správa osobných údajov zamestnancov v súlade s predpismi na ochranu osobných údajov
- tvorba a aktualizácia programovej databázy zamestnancov
- vedenie a správa personálneho archívu pre aktívne a ukončené pracovné pomery
- mailová a telefonická komunikácia s inštitúciami a zamestnancami
- personálna agenda (príprava pracovno-právnych dokumentov, vstupných a výstupných dokumentov pre zamestnancov, vystavovanie potvrdení a výstupov pre zamestnancov, správa PN/OČR/MD/RD agendy a pod.)
- dochádzková agenda na mesačnej báze (kompletizácia podkladov za jednotlivé objekty, kontrola a sumarizácia na účely spracovania miezd)
- agenda stravných lístkov (vyčíslenie potreby vrátane príspevkov zamestnávateľa a zamestnancov, objednávanie, príprava na distribúciu)
- poradenstvo v oblasti mzdových nárokov, odvodových povinností, vzniku a zániku pracovného pomeru, súčinnosť pri výkone kontrol u zamestnávateľa
- spracovanie štatistických výkazov a hlásení, ktoré je zamestnávateľ povinný podávať inštitúciám (Štatistický úrad, UPSVaR a pod.)
- vyššie nevymenované činnosti podľa potreby a pokynov zamestnávateľa, ktoré súvisia s personálnou a mzdovou a účtovnou agendou

- práca v dynamickej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- koncernová podpora
- služobný PC a mobil

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme. za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-samostatnosť, tímovosť, lojálnosť, flexibilita, zodpovednosť,znalosť daňových zákonov, práca na PC na pokročilej úrovni

Spoločnosť Cemix, s.r.o. je súčasťou rakúskej nadnárodnej skupiny Lasselsberger – patríme medzi popredných európskych výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí, disperzných produktov, keramických materiálov a surovín. Na slovenskom trhu ponúkame ucelené systémové rady produktov, ktoré sú komplexným riešením od hrubej stavby až po finálne úpravy. Vďaka vlastnému výskumu aj vývoju dokážeme rýchlo reagovať na nové potreby trhu a držíme krok s najnovšími trendmi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2323232  Dátum zverejnenia: 14.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200,- €