Disponent logistiky, fakturant

Cemix, s.r.o.

Distribučný sklad Cemix, s.r.o., Veľké Leváre, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie materiálu na základe spracovania objednávok od
zákazníkov
- plánovanie dopravy tovaru na sklad /naskladňovanie-vyskladňovanie/
a dopravy tovaru k zákazníkovi s následnou fakturáciou
- príprava a verifikácia sprievodných dokladov /DL, ... /
- účtovné spracovanie príjmu a výdaja tovaru v programe SAP
- inventarizácia skladových zásob
- iné úlohy pridelené nadriadeným

- zázemie v stabilnej a expandujúcej zahraničnej spoločnosti
- profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- možnosť osobného rastu
- práca v dynamickej spoločnosti
- získanie cenných skúseností

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

A

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícii alebo v oblasti logistiky a fakturácie výhodou
- organizačné schopnosti
- flexibilita, samostatnosť
- schopnosť plniť úlohy v požadovanej kvalite a stanovených termínoch
- tímový hráč, odolnosť voči stresu
- logické myslenie
- zodpovednosť, ochota, rozhodnosť, komunikatívnosť

Spoločnosť Cemix, s. r. o. patrí medzi významných výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí. Na slovenskom stavebnom trhu pôsobí už 15 rokov. Svoju produkciu ponúka pod tradičnou a dlhodobo zavedenou značkou Cemix, známou nielen v SR, v Českej republike, ale aj v rámci celého stredoeurópskeho trhu.
Neoddeliteľnou súčasťou úspechu v oblasti ponuky a predaja našich výrobkov je kvalitný tím tvorený špecialistami na jednotlivé produktové skupiny. Zastrešením tímu je medzinárodná skupina Lasselsberger, do ktorej spoločnosť Cemix, s.r.o. patrí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Č. 1304
908 73 Veľké Leváre
ID: 1966373   Dátum zverejnenia: 30.9.2016