Skladník - s platným preukazom na VZV

Cemix, s.r.o.

Distribučný sklad Cemix, s.r.o., Veľké Leváre, Bratislavský kraj, Malacky
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsadzujeme dve pracovné miesta na túto pozíciu
- zodpovednosť za prípravu, sledovanie a kontrolu komponentov na
sklade
- zodpovednosť za sledovanie logistických tokov v sklade
- zodpovednosť za naskladňovanie a výdaj suchých maltových zmesí
- zodpovednosť za prípravu mokrých maltových zmesí podľa
požiadaviek odberateľa (dávkovanie pigmentov - práca s miešacím
zariadením)
- zodpovednosť za prípravu bezpečného exportu suchých a mokrých
maltových zmesí
- inventarizácia skladových zásob
- iné úlohy pridelené nadriadeným

- zázemie v stabilnej a expandujúcej spoločnosti so zahraničnou účasťou
- profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- práca v dynamickej spoločnosti
- získanie cenných skúseností

Žiadosť so životopisom je potrebné zaslať na e-mail adresu cemix@cemix.sk
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Na túto pozíciu obsadzujeme dve pracovné miesta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.8.2017 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- platný preukaz na obsluhu VZV
- prax 2 roky na pozícii skladník,alebo na podobnej pozícii
- organizačné schopnosti
- flexibilita, samostatnosť
- schopnosť plniť úlohy v požadovanej kvalite
- tímový hráč, odolnosť voči stresu
- zodpovednosť, precíznosť, ochota, komunikatívnosť

Zahraničná spoločnosť Cemix, s. r. o. patrí medzi významných výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí. Na slovenskom stavebnom trhu pôsobí už 16 rokov. Svoju produkciu ponúka pod tradičnou a dlhodobo zavedenou značkou Cemix, známou nielen v SR, v Českej republike, ale aj v rámci celého stredoeurópskeho trhu.
Neoddeliteľnou súčasťou úspechu v oblasti ponuky a predaja našich výrobkov je kvalitný tím tvorený špecialistami na jednotlivé produktové skupiny. Zastrešením tímu je medzinárodná skupina Lasselsberger, do ktorej spoločnosť Cemix, s.r.o. patrí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Č. 1304
908 73 Veľké Leváre

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1966367   Dátum zverejnenia: 17.7.2017