Projektový špecialista, Produktový manažér

Cemix, s.r.o.

Miesto práce
Veľké Leváre
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 950 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Monitoring trhu a trendov v oblasti stavebných hmôt
• Úzka spolupráca s vývojovým oddelením
• Zaistenie správnosti procesu cenotvorby
• Spolupráca s marketingovým oddelením
• Účasť na školeniach a odborných akciách

• Služobný automobil ,mobilný telefón, laptop
• Príspevok na dovolenku-rekreačný poukaz
• 13. plat
• Garancia každoročného navýšenia mzdy
• Zľavy na firemné výrobky
• Zamestnanie u tradičného, stabilného zamestnávateľa s rodinnou
atmosférou
- profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- práca v dynamickej spoločnosti
- získanie cenných skúseností

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový špecialista , výroba st.hmôt a pod.

Počet rokov praxe

1

- minimálne 1 ročné pracovné skúsenosti v oblasti stavebníctva
- aktívna, cieľavedomá a kreatívna osobnosť
- organizačné schopnosti
- flexibilita, samostatnosť, rozhodnosť, komunikatívnosť,
zodpovednosť
- tímový hráč, odolnosť voči stresu
- skúsenosti v oblasti výroby, stavebníctva

Spoločnosť Cemix, s.r.o. je súčasťou rakúskej nadnárodnej skupiny Lasselsberger – patríme medzi popredných európskych výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí, disperzných produktov, keramických materiálov a surovín. Na slovenskom trhu ponúkame ucelené systémové rady produktov, ktoré sú komplexným riešením od hrubej stavby až po finálne úpravy. Vďaka vlastnému výskumu aj vývoju dokážeme rýchlo reagovať na nové potreby trhu a držíme krok s najnovšími trendmi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1927933  Dátum zverejnenia: 30.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 950 EUR/mesiac