Disponent logistiky/ fakturant

Cemix, s.r.o.

Miesto práce
Veľké Leváre
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie materiálu na základe spracovania objednávok od zákazníkov
- plánovanie dopravy materiálu zo závodu a dopravy výrobkov k zákazníkovi s následnou fakturáciou
- príprava a verifikácia sprievodných dokladov (DL, ...)
- nahrávanie materiálu: sklad príjem/výdaj v programe SAP
- inventarizácia skladových zásob
- plnenie iných úloh pridelené nadriadeným

- zázemie v stabilnej a expandujúcej spoločnosti so zahraničnou účasťou
- profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- možnosť osobného rastu
- práca v dynamickej spoločnosti
- získanie cenných skúseností

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícii alebo v oblasti logistiky a fakturácie výhodou
- organizačné schopnosti
- flexibilita, samostatnosť
- schopnosť plniť úlohy v požadovanej kvalite a stanovených termínoch
- tímový hráč, odolnosť voči stresu
- logické myslenie
- zodpovednosť, ochota, rozhodnosť, komunikatívnosť, lojálnosť,

Spoločnosť Cemix, s.r.o. je súčasťou rakúskej nadnárodnej skupiny Lasselsberger – patríme medzi popredných európskych výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí, disperzných produktov, keramických materiálov a surovín. Na slovenskom trhu ponúkame ucelené systémové rady produktov, ktoré sú komplexným riešením od hrubej stavby až po finálne úpravy. Vďaka vlastnému výskumu aj vývoju dokážeme rýchlo reagovať na nové potreby trhu a držíme krok s najnovšími trendmi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1921027  Dátum zverejnenia: 4.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac