Účtovník, účtovníčka

Cemix, s.r.o.

Výrobný závod Cemix, s.r.o., Veľké Leváre 1115, okres Malacky
Termín nástupu
01.01.2015, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- znalosť vedenia podvojného účtovníctva v súlade s platnou
legislatívou
- spracovanie došlých faktúr, interných dokladov, pokladničných
dokladov
- podieľanie sa na príprave podkladov, analýz a reportov k mesačnej a
ročnej uzávierke a auditu
- komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi i zo zahraničia
- evidovanie zverených účtovných dokladov
- plnenie iných úloh pridelené nadriadeným

- zázemie v stabilnej a expandujúcej spoločnosti so zahraničnou účasťou
- profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- možnosť osobného rastu
- práca v dynamickej spoločnosti
- získanie cenných skúseností

Žiadosť so životopisom je potrebné zaslať poštou na adresu spoločnosti:
Cemix, s.r.o., Dolná 18, 969 01 Banská Štiavnica alebo na e-mail adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícii výhodou
- organizačné schopnosti
- flexibilita, samostatnosť, presnosť, spoľahlivosť
- schopnosť plniť úlohy v požadovanej kvalite a stanovených termínoch
- tímový hráč, odolnosť voči stresu
- logické myslenie
- zodpovednosť, ochota, rozhodnosť, komunikatívnosť

Spoločnosť Cemix, s.r.o. je súčasťou rakúskej nadnárodnej skupiny Lasselsberger – patríme medzi popredných európskych výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí, disperzných produktov, keramických materiálov a surovín. Na slovenskom trhu ponúkame ucelené systémové rady produktov, ktoré sú komplexným riešením od hrubej stavby až po finálne úpravy. Vďaka vlastnému výskumu aj vývoju dokážeme rýchlo reagovať na nové potreby trhu a držíme krok s najnovšími trendmi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1921011  Dátum zverejnenia: 6.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou